Hacienda Lakásstúdió

A Hacienda Lakásstúdió (minD kft.) állást hirdet BÚTOR ÉRTÉKESÍTŐ-LAKBERENDEZŐ munkakörbe.

A cég luxus bútorok és kiegészítők export és belföldi értékesítésével, komplett lakberendezési tervek elkészítésével és kivitelezésével foglalkozik.

Elvárások:
• jó kommunikációs készség, kreatív, dinamikus személyiség
• önálló munkavégzés
• tervezői és értékesítői gyakorlat
• lakberendezői végzettség (mesterfok előny)
• Magas szintű angol nyelvtudás (orosz nyelv ismerete előny)
• B kategóriás jogosítvány
• 3D-s tervező program ismerete (Archi Cad ismerete előny)

Feladatok:
• Luxus lakberendezési termékek értékesítése, lakberedezési tanácsadás az ügyfelek részére
• Ajánlatok készítése, követése, szerződések előkészítése
• Projektek teljes körű lebonyolítása
• Új lehetőségek felkutatása
• Kapcsolat tartás meglévő partnerekkel
• Enteriőrök látványterveinek készítése számítástechnikai eszközök segítségével.

Jelentkezni mindkft@hacienda.hu e-mailcímen vagy a +36 20 9353357 telefonszámon lehet.

 2017.05.18.