Jab Josef Anstoetz KG.

A Jab Josef Anstoetz KG. projekt előkészítő asszisztenst keres

Jab Josef Anstoetz KG., Európa legnagyobb lakástextil cégének Magyarországi Képviselete Projekt előkészítő asszisztenst keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Tervdokumentáció vagy helyszíni felmérés alapján textil mennyiségek számítása, árajánlat előkészítése
  • Projektvezető munkájának adminisztratív és szakmai támogatása
  • Egyeztetés tervezőkkel és belsőépítészeti kivitelező cégek munkatársaival
  • Kivitelezési projektek kapcsán kapcsolattartás alvállalkozókkal, megrendelővel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Belsőépítészi vagy lakberendezői végzettség
  • Irodai szoftverek magabiztos használata
  • Csapatmunka és együttműködőkészség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Angol nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Megbízható és biztos vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség, képzések biztosítása
  • Kiváló csapat és kellemes munkakörnyezet

A fényképes önéletrajzot a sales-hu@jab.de címre várjuk.

www.jab.de
JAB Josef Anstoetz KG Magyarországi Képviselete