SIL design álláshirdetés

SIL design munkatársat keres belsőépítész – lakberendező pozícióba

A SIL, 30 éve igényes belsőépítészeti termékek értékesítésével foglalkozik bútor, fürdőszoba, konyha, világítás termékkörökben. Több mint 200 gyártó minőségi termékével, több mint 10.000 vevő sikeres kiszolgálásával biztosítja a magas színvonalú szakmai hátteret.

Főbb feladatok, munkák:

  • Látványterv és kiosztás készítés,
  • Lakberendezési tanácsadás,
  • Teljeskörű ügyfélkezelés, ajánlatok készítése, megrendelések készítése,
  • Üzletbe betérő érdeklődők magas színtű kiszolgálása

RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK HA,

  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, türelmes vagy és ügyfélorientált a látásmódod,
  • Belsőépítészeti és Látványtervezés területén rendelkezel legalább 3-5 év tapasztalattal,
  • Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni de ha kell, önállóan is megállod a helyed,
  • Talpraesett vagy és ügyesen veszed az akadályokat,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha érdekel a lakberendezés, design

Amit kínálunk:

  • Exkluzív környezet,
  • Otthonos légkör,
  • Barátságos kollégák,
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Belsőépítész
  • Lakberendező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

  • szakmai tréningek

Munkavégzés helye:
1055 Budapest, Falk Miksa utca

SIL design

Az önéletrajzokat és porfóliókat az alábbi emailcímre várjuk,

Megyeri Csaba
sil.csaba@gmail.com