InnoConcept

Az InnoConcept kereskedelmi és kommunikációs munkatársat keres

Dinamikusan növekvő vállalatunkhoz KERESKEDELMI ÉS KOMMUNIKÁCIÓS munkatársat keresünk!

Szívesen dolgoznál Budapest egyik legkülönlegesebb design üzletében, gyönyörű bútorok és lakberendezési kiegészítők között Óbudán? Egy izgalmas és változatos munkát keresel, ahol szárnyalhat a kreativitásod? Érdekel a belsőépítészet, lakberendezés? Tele vagy ötletekkel, jó a szervező-, és íráskészséged, angolul is jól kommunikálsz és bírod az adminisztrációt? Csatlakozz KERESKEDELMI és KOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRSKÉNT az InnoConcept csapatához!

Az InnoConcept a tulajdonosok csaknem két évtizedes tapasztalatára épülve 2017-ben alakult folyamatosan fejlődő cég. Ma már csaknem 20 jelentős európai bútorgyártó képviselőjeként és forgalmazójaként a hazai bútor- és lakberendezési piac meghatározó szereplője. Időtálló formák, kortárs dizájn, kreativitás és fenntartható minőség – ezek azok a fogalmak, amelyek meghatározzák az InnoConcept szemléletét. „Ide nem csak dolgozni járunk, hanem alkotni, építeni. Lelkesek vagyunk és motiváltak – imádjuk a dizájnt, a bútorokat, amivel foglalkozunk.”

Új munkatársunk elsődleges feladata az InnoConcept kereskedelmi és kommunikációs tevékenységének támogatása; részt vesz az ügyfelek kiszolgálásában, belsőépítészeti projektek pályázatában és a kapcsolódó kereskedelmi adminisztrációban. Webáruház tartalomkezelési feladatokat lát el és operatív szinten felel a cég digitális kommunikációjáért. Talpraesett, önálló, lakberendezés- és tárgykultúra iránt érdeklődő lelkes és pozitív pályázók jelentkezését várjuk. Pályakezdő vagy? Ha releváns diákmunka tapasztalattal rendelkezel és úgy érzed, hogy adottak a képességeid a feladatok elvégzéséhez, jelentkezz bátran, mi nyitottak vagyunk!

Amit kínálunk Neked:

  • A magyar bútorpiac meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás
  • Sokrétű és komplex feladatok, változatos ügyfélkör
  • Nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • Munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér, digitalizált vállalat
  • Budapesti, óbudai munkavégzés
  • Nyitott, közvetlen, kreatív és innovatív munkahelyi légkör, véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség
  • Pozitív munkatársak, jó csapat
  • A pozíciónak megfelelő anyagi juttatás
  • Külföldi utazások, tréningek

Szakmai kihívások:

  • Ügyfelek kiszolgálása, bútorozási projektek tanácsadása, koncepciója, ajánlatok és megrendelések kezelése [nem várunk el meglévő termékismeretet, mindenre megtanítunk]
  • Ügyfélkiszolgáláshoz kötődő szervezési feladatok támogatása, ügyfélszolgálati munkavégzés, reklamációkezelés
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ajánlatok követése, az értékesítési és üzletfejlesztési területek kiemelt marketingtámogatása
  • Weboldal- és online tartalommenedzsment (blog bejegyzések, kampányszövegek, hírlevél- és támogatói tartalmak írása, előkészítése), közösségi- és egyéb marketing média kampányok operatív támogatása (bejegyzések, sztorik megosztása) [grafikusunk van]
  • Együttműködés a gyártókkal, alvállalkozókkal
  • CRM-rendszer kezelése [természetesen megmutatjuk]
  • Adminisztratív háttérmunka elvégzése [mi is csináljuk]

A mi jelöltünk vagy, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • naprakész informatikai gyakorlatod van a munkához szükséges szoftverek (Word, Excel) használatában (Photoshop és egyéb grafikai programok ismerete, programozási alapismeretek előny)
  • közösségi platformokon való jártasságod kiemelkedő
  • szakmai angol nyelvtudásod (írott és beszélt) élő és aktív
  • döntéshelyzetben gyorsan, higgadtan és eredmény-orientáltan reagálsz
  • határozott fellépéssel, magadra és a munkádra egyaránt igényes attitűddel és nagyfokú teherbírással rendelkezel
  • mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel kiemelkedően hatékonyan kommunikálsz
  • kiváló alkalmazkodási készséged van eltérő feladatokhoz és személyiségekhez
  • érdeklődsz a digitális folyamatok és megoldások iránt és gyorsan sajátítod el azokat
  • lakberendező, belsőépítész, enteriőrstylist végzettség előny

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat / pályakezdőket is várunk diákmunka gyakorlattal
  • Szükséges végzettség: felsőfokú
  • Szükséges nyelvtudás: angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye, ideje:

  • Munkavégzés helye: Budapest, InnoConcept Design 1033 Budapest, Bogdáni út 1.
  • Munkavégzés ideje: üzlet nyitvatartása K-P 10-18, Szo 10-15, 40 órás munkahét, hétfő homeoffice, vagy szombati munka esetén pihenőnap

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a noemi.peli@innoconcept.hu e-mail címre várjuk.

www.innoconcept.hu
Innoconcept Design