Gil-Trade Kft.

Beltéri ajtó szaktanácsadó állás a GIL Trade Kft.-nél

Prémium kategóriájú nyílászárók, árnyékolók, beltéri ajtók tervezésével, forgalmazásával, kivitelezésével foglalkozó 24 éves cég műszaki érdeklődésű kollégát keres bemutatótermi és gyártáselőkészítő munkára, elsősorban beltéri ajtó, belsőépítészeti területre.
Ezenkívül lehetőség van lakberendezési tevékenység végzésére is – külön megegyezés alapján.

Ha Ön is szeretne egy folyamatosan fejlődő, dinamikus, stabil középvállalkozás tagja lenni, aktív részese lenni a cég fejlődésének, várjuk mielőbbi jelentkezését!

Feladatok:

  • komplett termékpaletta ismeretének elsajátítása és ügyfelek felé történő interpretálása
  • ügyfelekkel, partnerekkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás és egyeztetés
  • ajánlatkészítés, szerződéskötés, gyártásba adás, megrendelések visszaigazolása
  • a komplett folyamat ügyintézése az ajánlatadástól a kiszállításig, beszerelésig
  • a gyártási program megtanulása
  • felmérések, szállítások, beépítések szervezése, bonyolítása, az ilyen jellegű ismeretek elsajátítása és elméleti alkalmazása
  • bemutatótermi és alkalmanként munkahelyszíneken való jelenléti munka
  • kiállításokon való részvétel
  • érdeklődők, ügyfelek szakmai kiszolgálása telefonon, emailen, személyesen

Elvárások:

  • műszaki irányultság
  • érettségi bizonyítvány
  • jó kommunikációs készség
  • szakmai érdeklődés, motiváció, kreativitás
  • terhelhetőség, jó feladatmegoldó készség, szervezőkészség
  • középfokú számítógépes ismeretek
  • precizitás
  • pozitív személyiség, hozzáállás
  • lojalitás
  • agilitás
  • csapatszellem

Előny:

  • építőiparban, nyílászárók ill. árnyékolók területén szerzett korábbi tapasztalat
  • lakberendező, építőipari végzettség
  • műszaki rajzok, csomópontok készítésének ismerete (Archicad, Autocad)
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, kiszámítható, stabil pozíció egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • új szakmai kihívások
  • versenyképes fizetés
  • továbbképzések
  • Mobiltelefon
  • BKK-bérlet
  • parkolási, kerékpár tárolási lehetőség
  • Személygépkocsi használat munkaidő alatt
  • home office lehetőség

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • 1036 Budapest / rugalmas

fényképes önéletrajz, email: krisztina@gil-trade.hu

www.gil-trade.hu