Wenga Manufakture Kft.

A Wenga Manufacture kft. állást hirdet BÚTOR ÉRTÉKESÍTŐ-LAKBERENDEZŐ munkakörbe!

A cég egyedi luxus bútorok és kiegészítők tervezésével, gyártásával foglalkozik Magyarországon egyedülállóként.

A meghirdetett állás típusa: BÚTOR ÉRTÉKESÍTŐ-LAKBERENDEZŐ

Elvárások:
• jó kommunikációs készség, kreatív, dinamikus személyiség
• önálló munkavégzés
• értékesítői gyakorlat
• lakberendezői vagy belsőépítész végzettség
• társalgási szintű angol nyelvtudás (orosz nyelvtudás ismerete előny)
• legalább egy 3D-s modellező program ismerete

Feladatok:
• prémium lakberendezési termékek értékesítése, tanácsadás az ügyfelek részére
• egyszerű enteriőrök 3D-s látványterveinek készítése

Amit kínálunk:
• kellemes környezet, jó hangulatú munkavégzés

Munkaidő: heti 4 alkalommal napi 10 órában (hétvégén is)
Munkavégzés helye: Törökbálint, MAX City Lakberendezési Áruház

Jelentkezési határidő: 2016 június 5.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és ha van portfólióval fizetési igény megjelölésével az erdosorsolya@wenga.hu e-mailcímen lehet.

2016.05.24.