Oleant Lighting

Ha szereted a designt és érdekel a világítástechnika,
Ha vannak kreatív ötleteid és jártas vagy a social média világában,
Ha szeretnél egy minőségi márkát nemzetközileg ismertté tenni,
Ha született értékesítő vagy,
Ha szeretnél egy családias hangulatú csapatban dolgozni,

akkor próbáld ki magad nálunk DESIGN SALES MANAGER pozícióban

Az Oleant Lighting egy friss magyar lámpakészítő cég, aki idén tavasszal azt a célt tűzte ki maga elé, hogy nemzetközileg ismertté válik.

Keressük azt az embert, aki:

  • Facebook és Instagram oldalunkat karbantartaná
  • Kommunikatív és kitartó, így alkalmas üzleti kapcsolatok teremtésére és meglévő partnerkapcsolatok ápolására,
  • Találkozókon és rendezvényeken népszerűsítené termékeinket, a márka minőségének megfelelően
  • Hírlevelek szerkesztene
  • Egyéb kreatív és adminisztrációs feladatokat látna el

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban levő tanulmányok
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Nyitott, közvetlen személyiség
  • Pontosság, megbízhatóság, precizitás és önálló munkavégzés
  • Előnyben részesítjük azokat, akik telefonos értékesítésben vagy design termékek értékesítésében szereztek már tapasztalatot, jó német nyelvtudással és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkeznek

Amit cserébe kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Otthonról is végezhető munka
  • Rugalmas munkaidő
  • Érdekes, változatos feladatok
  • Önálló munkavégzés
  • Fiatal, kreatív csapat

Egyéb:

  • Munka jellege: teljes munkaidő
  • Munkába állás: azonnal
  • Munkavégzés helye: Budapest

Angol nyelvű fényképes önéletrajzod és kérdéseidet a következő címen várjuk: peter@oleant.com

2017.04.24.