The Showroom

Sales munkatársunkat keressük!

Kreatív csapatunkba keressük azt a design és belsőépítészet iránt elkötelezett új értékesítő kollégát, aki nem csak ügyfeleink igényeit ismeri meg, hanem saját ötleteivel és elképzeléseivel dolgozik azon, hogy vásárlóink elégedetten távozzanak – és térjenek vissza hozzánk.

Feladatok:
• Ügyfelek fogadása,
• Bútorok, egyéb lakberendezési termékek értékesítése,
• Árajánlatok készítése,
• Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
• Komplett projektek végig vitele beérkező árajánlatkéréstől egészen a kiszállításig-projekt lezárásáig,
• Belsőépítészekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
• Már meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
• Értékesítés területén szerzett legalább egy éves tapasztalat,
• Ügyfélorientált gondolkodásmód,
• Kreatív szemlétet,
• Megbízható, felelősségteljes, precíz és gyors munkavégzés,
• Képes önállóan és csapatban is hatékonyan dolgozni,
• Erős kommunikációs és problémamegoldó képesség,
• Számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
• B típusú jogosítvány

Előny:
• Bútoriparban, textiliparban, lakberendezésben szerzett tapasztalat
• Tervezőprogramok ismerete
• Belsőépítész végzettség, vagy építész/belsőépítész gyakorlat

Amit nyújtunk:
• Kulturált vevőkör
• Igényes környezet
• Fiatalos csapat
• Vezető Design cégek kommunikációs és arculati háttere
• Külföldi kiállításokon való részvétel

Munkavégzés ideje:
• Teljes idejű

A munkavégzés helye:
• Budapest 13. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod és fizetési igényed a következő címre: info@theshowroom.hu

2015.11.30.

TheShowroom álláshirdetés